İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sağlık turizminde bu başarı için neler yapılması gerekiyor?

Bu konuda çok şanslı bir dönemdeyiz. Hatta kovid bize yeni kapılar ve gerekçeler sunuyor. Rakiplerimizi geçmek için uygun bir zaman.

Özellikle 2015 ağustosunda yayınlanan Hizmet İhracat Destekleri konusundaki düzenleme ve 13 Temmuz 2017 genelgesi ile birlikte, bu sektördeki teşvikler ve vizyonun hayata geçmesi bize ivme kazandırmaktadır.

Yapılacak çok şey var. Öncelik total bir çalışma, her kurum ve kişinin Türkiye markası için çalışması. Sonra bu sektörün sivil toplum kuruluş ve düzenleyici kuruluşlarının yurt dışında direkt sağlık turistine ulaşacak çalışmalar yapması gerekmektedir.

Türk Sağlık Turizmi ve Türkiye Markası için çalışmalar yapması gerekir. Türk dizilerinden, organizasyonlar ve her türlü mecra kullanılarak her fırsatı Sağlık Turizmi için fırsata çevirmek gerekir.
Medical in Türkiye ‘’Sağlık Turizminde bu ülkenin pazarlamacısı, satıcısıdır.’’

Biz, her birimiz; elimizdeki teknolojik ve mobilite imkanlarını kullanarak Türkiye’yi pazarlamalıyız. Bunu bir adım öteye götürerek 360 derece pazarlama ve organizasyonlarla Türkiye ye daha çok sağlık turisti getirmeliyiz.

Sunum İçin Tıklayınız…

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir