İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sağlık Turizm Yönetim Danışmanlığı ve Hizmetleri

Sağlık Turizmi bir karar ve operasyon sürecidir. Bu süreç karar verme ve bu kararın arkasından devam edecek eylemler bütünüdür.

Sağlık Turizmi Multi disipliner bir alandır. İnter disipliner bir geleceği ve kurgusal olarak transdsipliner bir çalışma olacaktır.

Sağlık, Sağlık Pazarlama, Sağlık Operasyon, Sağlık İletişim, Sağlık Hukuku, Uluslararası Hukuk, Sağlık Turizm Hukuku gibi bir çok sağlık disiplini ile,

Turizm, Turizm organizasyon, Turizm Pazarlaması, Turizm Hizmet Paketlemesi, Turizm İletişimi, Turizm ürün geliştirme,

Pazarlama, Hukuk, Dijital Pazarlama, Yönetim, Yönetim Organizasyon, vs vs
Bu süreçte kiminle çalışacağına karar vermek ve bu kararların 360 derece planlamasını yapmak bile başlı başına bir zaman ve birikim yönetimi gerektiriyor.

Biz sizin sağlık turizm alanındaki DANIŞMANINIZ olarak SAĞLIK TURİZM YÖNETİŞİM DANIŞMANLIĞINDA her sektör ve branştan bir firmaya hizmet veriyoruz. Bu hizmette size özel bir yol haritası ve bu yol haritasındaki değişkenler ile karar verme süreçlerinde sizin için çalışıyoruz.
Uluslararası bilgi, Sektör dinamikleri, marka değerimiz, sektördeki penetrasyonumuz ve iyi kötü tecrübelerimiz ile geliştirdiğimiz birikimi sizin için kullanıyoruz.

Hizmet Bedelimiz 12.000 + KDV dir

Bu hizmetimiz Hizmet İhracatı Kapsamında Danışmanlık Desteği ile %50 Teşvik Kapsamındadır.

Ayrıca hizmetimizin gereği olan rapor ve sektörel analizlerde Hizmet İhracatının desteklenmesi hakkındaki tebliğ kapsamında %60 destek kapsamındadır.

Hizmet içeriği ile ilgili bilgi almak ve yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz veya iletişim formlarından bize ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme: 5 / 5.