İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Medical in Türkiye Nedir?

Sağlık Turizmi Sorunlarının Çözümü : MEDICALINTURKİYE

1) İletişim sorunlarının çözümünü sağlamaktadır. Özellikle sağlık sektörünün dil bilen, sürekli iletişimi sağlayacak hedef pazar uzman personel sorununu çözer. Bununla birlikte saha ve stand çalışmaları ile branşları ve şehirleri 365 gün o ülkede müşteri adaylarına sergileme bilgi verme işlemlerini sürekli yapar.

2) Mobilite – vize – seyahat sorununu çözer. Hedef pazarda hasta ile aranızda görüşme ve hizmet trafiği ile birlikte ziyaret sorununu çözer. Özellikle yurtdışı seyahat ve maliyet problemlerinden kurtarır.

3) Hukuk ve pazara giriş problemlerini çözer. Türkiye ve o ülke arasındaki mal praktis, yeterlilik, sigorta şirketleri akreditasyon konusunda belge, doküman ve bilgileri kaynağında çözer

4) Hizmet– Tahsilat sorunlarını çözer. Medical in Turkiye hedef pazarda o ülke yasa ve kanunlarına göre temsil edilir. Bu yapısı gereği yabancı hasta ile Türk sağlık kurumu arasında sorun çözücü, yol gösterici, önceden bilgi ve mevzuat hâkimiyeti ile yerinde sorunları
çözecektir.

5) Güven sorununu çözer. Özellikle potansiyel yabancı hastaların tereddüt ettiği ekonomik, destinasyonel ve insan kaynakları gibi konularda zafiyet oluşturabilmektedir. Bu zafiyet yerinde Medical in Turkiye ile çözülecektir.

6) Medical in Turkiye platform ile dijital iletişim sorununu çözer. Günümüzde güncel bilgi ve sağlık turizmine yönelik hala Türkiye’de web sitesi olmayan sağlık kurumları vardır. Medical in Turkiye platformu ile sağlık kuruluşlarımıza Company Profile hazırlanarak 5 dilde tanıtım ve hizmet desteğine sahip olacaklardır.

7) Güncel Bilgi ve Haberler ile bilgilendirme sorununu çözer. Ülkemizde hala birçok kuruluşun ve web portalın güncel olmayan sağlık turizmi raporları ve bilgileri bulunmaktadır. Medical in Turkiye ile sağlık sektörünün güncel raporlarına, ve bilgilerine ulaşmak kolay olacaktır. .

8) Ticari Bilgi Sorununu çözer. Türkiye de ilk kez ticari istihbarat veri merkezi ile sağlık kuruluşları istediği acente, STK, organizasyon, kongre, seminer ve akreditasyon bilgileri gibi hizmetleri alacaktır.

9) Sağlık Turizmi hizmeti kriz problemini çözer. Günde 1 milyon mail, dijital pazarlama, sosyal medya, insert, 100 fuar ile 24 saat TÜRKİYE: POTANSİYELİNİ KEŞFET sloganı ile Türkiye ve Türk sağlık sektörü kuruluşlarının dünya ile iletişimini sağlayacaktır.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir