Sağlık Turizminde Çözülmesi Gereken Sorunlar I Oluşmadan uyaralım… « MinT – Medical in Türkiye
Disable Preloader

Türkiye markası ve doğru bilinen yanlışlar diye girmek isterdim konuya herkesin her şeyi bildiği ülkemizde bir konuda bildiğini iddia etmekte aslında bizim gibi ukalaların hastalığı olarak görünüyor. Genel kitleler için 2 kuşak yada 3. kuşak ülkeler ne ifade ediyor. Günümüz çağı insanı için bilgiye ulaşmak ne kadar kolay elinde bir cihaz var birden çok tuşa basmak yeterli. Karşına seçim kazandıran algı makinesi bir dünya çıkıyor. Web siteleri sosyal medya, dijital dünya kim bu dünya bu dünya sizsiniz. Yani ona yükleme yapan insanlar. Bu basitliği kabul etmeyen insanlar için karşınızda daha büyük bir akıl ve üst bir kurul arıyorsun. YOK… Bu bence basit bir gerçek. Elinde bilgisayar insanlar siz Türklerin sağlık turizmi yapmaması için çalışmıyor.

https://www.aa.com.tr/tr/dunya/norvecte-turkiye-kampanyasi-/891928,

#EvetBenGidiyorum” (#JaJegReiser) nolur araştırın göreceksiniz ki  tüm paradigma çalışmak üzerine kurulu. AMELE EFFECT diyeceğimiz bir çalışma düzenine ihtiyacımız var. Bugün elimizdeki silahları kullanarak bir algı operasyonu başlatmak ve hayatın merkezindeki insana ulaşmak zorundayız. 
Ne demek istiyorum?
Diyorum ki Türkiye’de Sağlık Bakanlığı kurduğu şehir hastaneleri ile birlikte bugün duyurduğu gençlere yaz işi programında bence yapılabilecek bir algı çalışması var. Sanal alemde Türkiye için yaz… Haftaya seçim bitecek biz bize kalacağız. Yapılması gereken elimdeki imkanlarla Sağlık Turizmi özelinde başlayacak ama her alanda geliştirilecek bir çalışma ile evet ben Türkiye’yim kampanyası başlatmak ve MARKA yaratmak. 45 yaşını eda eden biri olarak hayatın nasıl çabuk ve hızlı geçtiğini biliyorum. Bu yüzden yapılabileceğine ve bir an önce başlanması gerektiğine inanıyorum. Hemen herkesimden insanın dahil olacağı bir zinciri harekete geçirmek ve insanlara dokunmak lazım…
Çünkü Türkiye bu potansiyeli barındırıyor. Bugün elinize alın ve google sorun sonracevabın kaynağını araştırın lütfen yapın. Kim yatırım yapmış çalışmış ve en üstte görünmek için çabalıyorsa o yukarıda ve onun dediği oluyor. Dediği doğru kabul ediliyor. Blogerlar, vilogerlar dünyayı arkasından taşıyor. Bu çalışma sonucunda ülkemizin her kesiminden bir platform oluşturarak artık. Bir Türkiye tanıtım aksiyonu yaratmak lazım. 
 
Marka bilinci geniş katılım, yüksek enformasyon ve en önemliside süreklilik ile gerçekleşir. 
Bugün bir proje için sizce nasıl başarılı olunur diye sordu biri…
1- İşi yapacak çalışkan bir ekip kur
2 -İşleri daha iyi yapmak için bir araştırma ekibi kur
3- Süreklilik sağla
4- Yatırım yap, reklam yap, potansiyel fırsatları yakalayacak bir ekip kur.
5- Herkesime ulaşacak bir penetrasyon yap
6- Ürünü paketle ve satışa sür
Share: