Disable Preloader

Medical in Türkiye Üyeliği

Türkiye’nin Sağlık turizmin de tek bütünleşik sistemi olan Medical in Türkiye’ye üye olarak pazarlama ve teşvik hizmetlerinden yararlanarak Medical in Türkiye ofislerinden birinde temsil edilmenizi sağlayan bir sistemden yararlanmak isterseniz alacağınız hizmettir. Bu sistemde tek bir branş ve tek ülkede geçerli fiyattır.

Sağlık Turizm Teşvik Danışmanlığı

Sağlık Turizm akreditasyonu yapmak, uzman atanması dosya hazırlamak, dosyalarda harcadığınız yada harcarsanız alabileceğiniz 2 milyon TL ye varan desteği sizin için almamızı istiyorsanız bizden teşvik danışmanlığı hizmeti almalısınız.

Sağlık Turizm Eğitim Programı

Tamamı Genel Müdürümüz Murat IŞIK tarafından dizayn edilen Şehir Üniversitesi, Özyeğin Üniversiteleri ile birlikte yapılan ilgili üniversiteler tarafından sertifikalanan ve KOSGEB tarafından desteklenen eğitimlerimize katılabilirsiniz. 2 gün ve 12 saatir.

Sağlık Turizm Vizyon Kahvaltıları

İGEME, Medical in Türkiye tarafından organize edilen bu kahvaltılar sektörü bir araya getirerek, gerekli bilgi ve sorunlara çözüm bulmak, vizyon belirlemek, strateji oluşturmak ve network sağlamak için tarafımızdan yapılmaktadır. Sponsor yada paydaş olabilirsiniz.

 

Share:

Tags: