Disable Preloader

Memnuniyet

Medical in Turkiye, Türkiye’de sağlığın 599 müşteri memnuniyeti yakalamış ender platform şirketidir. Tam hizmet anlamında size hizmet vermek için yola çıkan Medical in Turkiye sizinle doktorlarımız arasında koordinasyonu sağlarken çok çalışmanın gururunu sizin taktirleriniz ile mutluluğa dönüştürüyor.

Sizin Güveniniz

Bugüne kadar 1400 hasta nın tedavi ve estetik operasyonunu yönetmiş olmaktan duyduğumuz güven ve olası yeni hastalarımızın güvenini sağlamak amacı ile başlattığımız süreçte size bir çok hizmeti veriyor olmak. Bu nedenle sizlerin güveni bizim herşeyimiz. Sizin güveninize layık olmak için çalışmalar devam ediyor.

Yasal Yeterlilik

Medical in Turkiye sağlık turizm alanında çalışmak için Türkiye Belçika İngiltere Avusturya Hollanda da resmi şirket statüsünde kurulmuş ve gerekli sertifikalara sahip tek uluslararası organizasyondur.

Makul Fiyat

Sağlıkta fiyat konuşmak bile etik değil aslında. Biz size en iyi fiyatı en kaliteli şartlarda sağlamayı taahhüt ediyoruz. bizden ucuz verenler olacaktır. Bizden pahalı verenler de… Biz size fiyat ve kalite arasında bir ilişki ile fiyat veriyor ve verdiğiniz her kuruşun hakkını verceğimizi taahhüt ediyoruz.

Yüz Yüze Görüşme

Dünyada en çok coğrafyada en çok yüz yüze görüşme yapmış olmanın gururunu yaşıyoruz. Belçika, İngiltere, Hollanda, Avusturya, Kuveyt ofislerimizde 4 lokasyonda 75 branş ve kurumunu temsil ediyoruz. Road Show ve workshoplarla binlerce insan ulaşıyoruz. Ülkenizde sizi de doktorlarımızla bir araya getirmek ve sadece müdahale öncesi değil kontrol ve takip içinde sizlerleyiz.

Sürekli Takip

Biz sizi müşteri yada hasta olarak görmüyoruz. Sizleri dostumuz arkadaşımız ve sürekli ilişkide olacağımız arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Sadece doktorlarımızla değil tüm kurum ve kuruluşlarımız ile hem tedavi öncesi hem sonrası ileitşimi korumak istiyoruz.

Ödeme Kolaylığı

Kredi imkanı ve Taksitle ödeme kolaylığı sunan tek sistem için bizi arayın.

 

Share:

Tags: