Disable Preloader

Medical in Türkiye olarak temel amacımız bulunduğumuz ülkede 7gün/24 saat ve 365 gün Türk sağlık hizmetlerinin reklamını yapmaktır. Bu amaçla potansiyel hastalara ulaşmak için yapacağımız ticaret veri istihbaratı ile oluşturduğumuz veri tabanlarından potansiyel hasta listesi oluşturularak size özel bir ekosistem belirlenir. Bu hedef müşterilere ulaşmak için özel olarak;

a) Her gün pazar araştırması için anket yapıyoruz

b) Ülkede insert dağıtıyoruz.

c) Medical in Türkiye’in bulunduğu ülkelerde fuarlarda Medical in Türkiye standı açarak firmalara ulaşıyoruz.

d) Ayda yaptığımız 2 organizasyonla potansiyel hastaları Medical in Türkiye salonunda ağırlıyoruz.

e) Medical in Türkiye’de çalışma saatlerimiz sabah 9.30 akşam 17:00 arası olup, gelen ziyaretçilere Türk kahvesi ve baklava ikramında bulunarak Türk misafirperverliği ile karşılıyoruz.

f) Türkiye’de faaliyette olan tüm STK’lar, kurumlar ve firmaların yapacağı organizasyonlar için mekân sağlama fonksiyonumuz ile daha çok insanın gelmesini sağlıyoruz.

g) Özellikle entelektüel, zengin, bürokrat, sanatçı, akıl önderlerinin ve sektörlerin karar vericilerini Medical in Türkiye bünyesindeki aktivitelerle buluşturarak Türk sağlık hizmetini onlara tanıtıyoruz.

h) Türkçe, ebru, müzik, halk sanatları, dans gibi kurslar, Türk yemekleri kursu veya yeni ürünlerin tanıtımı gibi aktivitelerle yerel halkın Medical in Türkiye ile tanışmasını sağlıyoruz.

 

Share:

Tags: