Disable Preloader

Türkiye’nin sağlık turizm yolculuğu bir çok çalışmayı içinde barındırıyor. Bu alanda var olmak isteyen firmalar fırsatı yakalayıp başarılı olmak isteyen firmalar bir çok yol ve yönteme başvuruyor. Buna rağmen gelen sağlık turisti size ulaşanın Binde 5 sizinle iletişime geçen ve konuşanın %4 ünü ancak ikna edebiliyor ve satabiliyoruz. 996 kişi sizin reklamınızı görüyor ve bir ihtiyaç belirtiyor ama sizden bu hizmeti almıyor.

Dünyada tüm bu işi bilen büyük danışmanlık şirketlerine sorduk. Hindistan, Malezya, Singapur, ABD ve Avrupa’da incelemeler yaptık. Türk Sağlık turizm acente, doktor ve hastaneleri ile görüştük. Bu görüşmelerin dışında sahada Avrupa, Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetlerde çalışmalar yaptık. Bu çalışmaların dışında sahada sağlık sattık. Bu çalışmaların sonunda Ortaya çıkan projemiz Medical in Türkiye.

Bu projemiz Türkiye’yi çözüm olarak görüp bizden hizmet alamayan hastalar için tüm bahaneleri ve gerekçeleri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır.

Medical in Türkiye siz bulunduğu ülkede bir kurum olarak ve satın aldığınız branşta temsil edeceğiz.

Sizin için,

1-Hukuksal problemi çözeceğiz.  (Yabancıların %85 i bir başka ülkede sağlık hizmeti alırken en çok yaşayabilecekleri hukuksal sorunda kendi ülkelerinde muhatap istiyorlar.)

2-Tahsilat Problemini çözeceğiz. (Gelen hastalar kendi ülkelerinde düşük orta gelir grubu bu nedenle ödemelerinde kredi kartı ve taksit seçeneği istiyor)

3-Takip ve İlişkinin devamlılığını sağlayacağız. ( Yabancıların %90 ı tedavi sonrası ben bir daha ilgi ve muhatap bulamam diye düşünüyor. Kendi ülkelerinde bir ofis sorunu çözecektir.)

4-Tanıtım ve Bilgi Alışverişi (yabancıların %84 ‘ü yeterince bilgi ve sorularına cevap alamadıklarını doktor ve tedaviyi anlayamadıklarını söylüyor. Bu durumda kendi dilini konuşan, sağlık danışmanları ile bu sorunu çözeceğiz)

5-Güven (Yabancı bir ülkede sağlığımızı teslim ediyoruz. İster estetik ister tıbbi zorunlulukla olsun bu süreçlerde karşımızda bizden birini görmek fiziksel olarak temas istiyoruz.)

6-Doktorla Following ( Yabancıların %79 u Tedavi öncesi yada sonrasında doktorumuz ile iletişim endişesi yaşıyoruz dedi. Bizde onlara 2 ayda 1 kez doktorumuz ofisimizde sizinle görüşecek diyeceğiz.)

7-Reklam ve PR sorunlarını çözeceğiz. (Her gün reklam ve Sekreterya, haftalık pazarlama çalışmaları, STK, Kurum ve sigortalar nezdinde temsil, direkt görüşme, birebir pazarlama,  Sizin için 2 ayda 1 seminer, 2 ayda 1 doktor toplantıları, müşteri hizmetleri toplantısı, Senede 1 Roadshow ve 1 Sağlık Zirvesi organize edeceğiz. Bulunduğumuz ülkede medya ve kurumlarla sizin adınıza görüşeceğiz.)

Tüm bu çalışmaları Belçika Brüksel’de yapmaya başladık. İngiltere Londra da, Kuveyt’te, Avusturya’da, Cezayir’de 2018 yılında vermeye başlayacağız. Bu projede olmak ve Sağlık Turizm işinde başarılı olmak istiyorsanız, siz de proje dahil olabilirsiniz

Proje katılım bedeli:  Aylık 1.000 Pound x 12 ay şeklindedir.

 

Share:

Tags: