Disable Preloader

Türkiye; Sağlık Turizmin de vizyon oluşturmak, sektörü bilinçlendirmek bu alanda gelişmek için çalışıyor. Sağlık Bakanlığının yürüttüğü, Ekonomi Bakanlığının teşviklerle desteklediği, Cumhurbaşkanımızın sağlıkta dönüşüm vizyonu sonucunda ülkemizde 650 bin Sağlık Turisti rekor yaşanırken bu alanda çalışma yapmak, yapanı desteklemek gerekiyor.

Sağlık turizm stratejik planı çerçevesinde hastane, klinik, poliklinik, muayenehane, doktor ve tedavi yöntemlerini, sivil toplum kuruluşu, bürokrat ve akademisyenleri bu konuda farkındalık, sürdürülebilirlik ve vizyonuna katkıda bulunan herkesi ödüllendirmek ne yazık ki mümkün değil. Biz bu konu da elimizden geldiğince sektöre dikkat çekmek amacı ile Sağlık Turizm  Vizyon Toplantılarına ek olarak İBNİ SİNA SAĞLIK TURİZM ödüllerini organize ediyoruz. 1. Sini Düzenlediğimiz Merkez Efendi Sağlık Turizm Ödüllerinde sizi de aramızda görmekten mutlu oluruz.

Davetli olarak Merkez Efendi Sağlık Turizm Kongre ve Ödül Töreninde sizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Sayın Cumhurbaşkanımız Katılımları ve İlgili Bakan, Müsteşar ve Sektör Temsilcilerimizin desteği ile yapacağımız etkinlik içinde sunum, konuşmacı, ödül adaylığı ile gala gecesi daveti için gerekli temasları Proje Koordinatörümüz Bilge Fatma Işık yürütmektedir. Bu nedenle katılım için kendisi ile direkt temas kurmanız ve rezervasyon işlemlerinizi tamamlamanızı rica ederiz.

Sponsorluk: 10.000 USD

Katılım bedeli :1000 USD

Gala katılım bedeli :200 USD kişi başı – 2 kişi 300 US

Share:

Tags: