Vücut Estetik

Cildimiz vücudumuzun en büyük organı olup bizim de en değerli giysimizdir. Canlı bir yapı olduğu için beslenmeye ihtiyacı vardır. Düzenli ve yeterli uyku, yeterli su içilmesi, dengeli beslenme, güneş ve sigaradan kaçınma ve gerektiği kadar nemlendirme cildimizin olmazsa olmazları.

Zaman da yolculuk yapmak mümkün mü?

Aslında günümüzde doğru ve uzman ellerde yapılan estetik ameliyatlarla evet mümkün!
Zaman çabuk gelip geçiyor. Vücudumuz iş yoğunluğu, stres, güneş ışınlarına maruz kalma ve en önemlisi genetik yapımız gereği yıpranarak yaşlanır. Bir de yer çekimi etkisi hiçte lehimize işlemiyor. Birçok yaşlılık belirtisini gizleyebilir ancak ne yazık ki yaşlılık belirtilerini en çok gösteren, aynı zamanda kolay gizleyemediğimiz yüzümüz bu süreçte bizi ele verir.

Liposuction

Liposuction

Liposuction genel olarak cerrahi operasyon ile vakumlayarak vücuttan yağ alma işlemidir. Yağ depolanması ile oluşan fazlalıkların giderilmesi için etkili bir yöntemdir. Liposuction (yağ alma) vücut şekillendirme için uygulanan bir yöntemdir. Devamını Okuyunuz…

Karın Germe

Karın Germe

Genellikle kadınlarda olmakla birlikte erkeklerde de aşırı kilo alma sonucunda karın derisi ve kaslarında oluşan deformasyona bağlı olarak sarkma ve gevşeme olmaktadır. Kadınlarda en önemli etken geçirilmiş hamileliklerdir. Devamını Okuyunuz…

Popo Estetiği1

Popo Estetiği

Genetik ve yapısal faktörlerle birlikte popo kalça bölgesi sürekli ve en çok yer çekimine maruz kalan vücudumuzun en çıkıntılı-görünen bölgesidir.

Medical in Turkiye hakkında merak ettikleriniz

Kol Germe Estetiği

Kollar insanın en önemli bölgelerinden birisidir. Özellikle yazın giydiğimiz elbiselerin de etkisiyle ilk göze çarpan bölgelerden birisi kollardır. Bu yüzden insanlar kollarının hoş görünmesini isterler.

Medical in Turkiye hakkında merak ettikleriniz

Meme Büyütme

Göğüsün arkasına yerleştirilen meme protezleri ile göğüs çevresi ölçümleri bir veya birkaç sutyen ölçüsü şeklinde arttırabilir.

Medical in Turkiye hakkında merak ettikleriniz

Meme Küçültme

Estetik cerrahlar tarafından, normalden iri memelerin görünümünü düzeltmek için yapılan bir ameliyat olsa da; iri memelerin yol açtığı, sırt ağrıları, duruş bozukluğu, baş ağrısı, omuz ağrısı, nefes

Medical in Turkiye hakkında merak ettikleriniz

Meme Dikleştirme

Göğüsler bir çok değişik sebep nedeniyle sarkık hale gelebilir. Göğüs dokusunu yerinde tutan bağ dokusu zamanla gevşeyebilir. Aşırı kilo değişikliklerine, emzirmeye ve yer çekimi gibi değişik etkilere bağlı

Medical in Turkiye hakkında merak ettikleriniz

Bacak Estetiği

Bacak ve baldır bölgesindeki orantı, hem erkek hem de kadınlar için oldukça önemlidir. Günümüzde insanların vücut estetiklerine daha çok önem vermesi ile de bu bölgelerde görülen sorunların ortadan kaldırılma arzusu doğmaktadır.

Medical in Turkiye hakkında merak ettikleriniz

Erkek Memesi Küçültme (Jinekomasti)

Jinekomasti, erkeklerde çeşitli nedenlere bağlı olarak gerçekleşen kadın tipi meme büyümesi şeklidir. Meme büyümesi ergenlik döneminde veya ilerleyen yaşlarda meydana gelebilir.