Disable Preloader

Türkiye’nin 2017-2018 Sağlık Turizmi hedefi 10 Milyar Dolar

Gün geçtikçe değeri katlanarak artan sağlık turizmi dünyada 100 Milyar Dolar’ı aştı. Hazırlanan verilere göre dünyada 2008 yılında 4,1 Dolar, 2009 yılında ise 5,4 Trilyon Dolar sağlık harcaması yapıldı. Devamını Okuyunuz..

Sağlık Turizmi Eğitimi Buluşması | turkishexpodirectory.com

Trakya Kalkınma Ajansı’nda 4-5 Temmuz tarihlerinde İhracatı Geliştirme Merkezi (İGEME) tarafından düzenlenmiş olan Sağlık Turizmi Hasta Bulma ve Teşvik Yönetişimi Eğitimi tamamlandı. Devamını Okuyunuz..

 

Sağlık Turizminde Tek Eksiğimiz ‘Bilimsel Tanıtım’

DNA analizi ile kanser oluşumu başlamadan 6-8 ay öncesinden tespit eden PhD. Behrad Vahidi, kan testi sayesinde erken teşhiste çığır açan hem de kişiyi kemoterapi yerine moleküllerin yenilenmesi sağlayacak olan yöntemi ile daha az yorarak daha uygun ve daha etkili bir tedavi geliştirdi. Devamını Okuyunuz..

23. Sultan Sekisi “Sağlık Turizmi” Konusu ile Toplanacak

Erzurum Kalkınma Vakfı tarafından her yıl geleneksel olarak yapılan Sultan Sekisi Toplantıları’nın 23’üncüsü “Sağlık Turizmi” konusuyla 23 Temmuz Cumartesi günü yapılacak. Devamını Okuyunuz..

Janssen Dünyanın En Beğenilen İlaç Şirketi Seçildi

 

22. Sultan Sekisi, “Er-çim-san” Gündemiyle Toplandı

Erzurum Kalkınma Vakfı’nın (ER-VAK) geleneksel olarak düzenlediği Sultan Sekisi Toplantısı’nda bu yıl, Türkiye’nin en başarılı özelleştirmelerinden biri olan Er-Çim-San A.Ş. (Aşkale Çimento) örneği ele alındı. Devamını Okuyunuz..

Sağlık Turizminin Geliştirilmesine Yönelik Konferans

İZMİR’de, İhracatı Geliştirme Merkezi (İGEME) tarafından, sağlık turizminde 2023 vizyonuyla ilgili düzenlenen konferansta, sektör temsilcileri Türkiye’de sağlık turizminin geliştirilmesi ve teşvik sistemiyle ilgili bilgi alışverişinde bulundu. Devamını Okuyunuz..

Medical in Türkiye ile Sağlık Potansiyeline Küresel Dokunuş

Türkiye sağlık turizminde vites yükseltmeye hazırlanıyor. 2023’e kadar 2 milyon turistten 30 milyar dolar gelir amaçlayan sektör, şehir hastaneleri ile birlikte 43 bin yeni yatağa daha kavuşacak. Devamını Okuyunuz..

Sağlık turizmi ülke ekonomisini nasıl etkiler?

Bu turizm çeşidi dünyada ve ülkemizde son yıllarda hızla yükselmekte olan bir trend haline gelmiştir. Sağlık turizmi genel olarak Medical turizm, Termal turizm, yaşlı ve engelli turizmi olarak 3 grupta incelenir. Devamını Okuyunuz..

İlaç ve Eczacılık Ürünleri Üreticileri Bir Araya Geldi

İlaç ve eczacılık ürünleri üreticileri bir araya geldi. İSTANBUL – ‘Uluslararası Eczacılık Ürünleri Buluşması 2017’ tanıtım toplantısı ile ilaç ve eczacılık ürünleri üreticilerinin temsilcileri İstanbul’da bir araya geldi.Devamıını Okuyunuz..

Başkan Orhan Sağlık Turizmi Panelinde Konuştu

Aziziye Belediye Başkanı Muhammed Cevdet Orhan, ‘Sağlık Turizmi’ konulu panelde konuştu. Devamını Okuyunuz..

İlaç ve Eczacılık Ürünleri Üreticileri Bir Araya Geldiler

‘Uluslararası Eczacılık Ürünleri Buluşması 2017’ tanıtım toplantısı ile ilaç ve eczacılık ürünleri üreticilerinin temsilcileri İstanbul’da bir araya geldi. Devamını Okuyunuz..

 

Share:

Tags: